Komentáře

Komentáře k článku: Noch kolejiště Colorado N

Přidat nový komentář:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Antispam ověření:
Dnes je který den v týdnu ? (např. pondělí)
Nadpis komentáře:
Komentář:
 Zobrazit komentáře: podle času

hezký, (LolikCZ, 08.02.2021 19:40) celé vlákno | reagovat
kolejiště jse mi moc líbí n bych si ale v životě nevybral pracuji s h0 jinak supr obchod mám od tud roco geoline rozšíření.

Dobrý, (Filip, 13.11.2013 20:16) celé vlákno | reagovat
Reknu ti, že máš fakt fajn kolejiště, mně je jedenáct a mam taky jedno. Ale já ho mám teda na dřevěným podkladu a to mně příde lepší, protože sem taky měl plastový a to bylo nic moc (nic na něj nešlo přilepit). Jinak já mám teda TT, a celý sem to dělal sám (kromě el. rozvodů, s těma mi pomohl brácha)

Pěkné, (Martin, 30.01.2013 11:13) celé vlákno | reagovat
Milý Kubo máš to moc pěkné a ve věku deseti let o kterých se zmiňuješ na konci popisu svého kolejiště by to lépe nezvládl ani Karel!!!

Pěkné ? Opravdu?, (Karel, 22.10.2013 18:53) celé vlákno | reagovat
Ve věku deseti let jsem žádné kolejiště neměl. Ve věku dvanácti let jsem ale už s kladívkem v jedné ruce a pilkou v druhé postavil své první kolejiště. Na překližce 8 mm (sehnal tatínek), 180x100 cm. Stoupání - sololit ručně vyřezávaný plátkem pilky, špalíčky, atd... Plastové polotovary kolejišť se tehdy neprodávaly, tak jsme měli šanci se naučit pracovat s klasickými materiály, řezat, měřit, pilovat, brousit, leccos co se nepovedlo vzteky rozšlapat a začít znovu. Nelituji toho, že tato plastová čínská hrůza tehdy neexistovala. Ahoj, Karel


To teda ne!, (Karel, 29.01.2013 22:05) celé vlákno | reagovat
Tak do něčeho takového bych nikdy nešel. Tahle plastová konfekce (zajisté z Číny - jak jinak) je natolik odpuzující, že jde maximálně pouze o hračku pro děti. Nemám na mysli jen to šílené "nádraží" neodpovídající vůbec skutečnosti (nemožnost přejet z koleje na kolej), bez jakéhokoliv náznaku skutečnosti. Žádná vůně dřeva, jen plast, plast, a plast. A ve finále vláčkodráha, nesmysl, který nemá s modelovou železnicí pranic společného. Za nehorázné peníze paskvil, který zahraniční prodejci velmi rádi nabízejí svým "rádobymodelářům", zdegenerovaným moderními postupy, konzumním přístupem, kteří neumí vzít do ruky kladívko a pilku, svidřík ani rašpli. Toto snad proboha není náš případ, naše české ručičky přece dokáží mnohem víc, na obyčejné dřevotřísce vznikají krásná malá kolejiště.

půjde rozšířit, (Střelec, 05.04.2012 12:48) celé vlákno | reagovat
Tohle kolejiště vypadá jako dobrý základ a časem půjde ještě rozšířit - mezi skladovou kolej a trať se dá vestavět ještě odstavná kolej, do tunelu se možná vejde výhybna, nebo alespoň dvě odstavné koleje (viz "logika kruhu" Milana Ferdiána na diskuze.modely.biz). U "hospody" vzadu nahoře by mohla být malá "bouda" zastávky. Pro začátek by ale nezačkodilo opticky oddělit kolej širé tratě vepředu od areálu stanice za ní, nejspíš pruhem nějaké huňatější trávy.

aktuálně
je pro vás připraveno 24783 položek,
z toho 4573 položek
je skladem
(od 76 výrobců)
novinky
slevy / akce