Novinky srpen 2018

Co je nového v srpnu

SDV Model - Výrobce plastikových kitů začne dávat od září do stavebnic železničničních vozů příšlušný kovová dvoukolí. Každá krabička obsahující kovové dvojkolí bude mít štítek, podle kterého poznáte, že již obsahuje kovová dvojkolí. Kat. číslo a čárový kód zůstává stejný.

 

TRIX - Zaslal minulý měsíc všem obchodníkům leták ŠKODA 380 v češtině. Vypadá to, že to letos s její výrobou myslí opravdu vážně.

 

ROCO - Sergej ČSD ve zvukové verzi měl omylem přiložené popisy zvukových funkcí v polštine. Zde si můžete stáhnout český manuál - https://www.roco.cc/doc/cv/1/de/8072878921.pdf

MTB model - Konečně dala firma MTB do nabídky pielsticka, kterého vyrobila v mělé sérii před minulými vánocemi. Model se stejným číslem 466.0134 se připravuje do výroby.

Igra model - Limitovaná edice pražských Bai 97110014 a 97110013 byla velice rychle vyprodána. Liberecké vozy 97110012 zatím nepřišly, ale jsou už skoro všechny rezervovány. Z tohoto důvodu připravil výrobce další pražské číslo 97110017, které by mělo být vyrobeno v září.

Úplnou novinkou je výroba limitované edice Bai 97110015 v provedení ČD (V. Epocha). Toto číslo je asi nejznámější a bylo určeno pro vojenské účely, je zpracováno dle reálných podkladů. Dodací termín - září 2018.

Schirmer - Trojice vozů čtvrté epochy v měřítku TT od tradičního výrobce je již skladem. Můžete si vybrat z vozů Poštovní vůz (ex PwPosti 34a) - ČSD, Osobní vůz (ex. Ci 33) - ČSD a Zavazadlový vůz (ex. Pwi 31a) - ČSD.

ROCO/Fleischmann - Akční výprodej

ač firma Modelleisehnbahn Munchen avizovala, že tradiční měsíční výprodeje zboží, které leží na skladě déle než rok, jsou pro tento rok zrušeny, pokračuje v nich dále a zboží tam každý měsíc přibývá. To co je nyní v nabídce by mělo být u výrobce na skladě ještě dostupné, ale některé položky rychle ubývají. Pokud jste si něco vyhlédli, neváhejte si to včas u nás objednat.

 

 

Celkem 0 komentářů Komentovat